> Područje

Gradsko vijeće Grada Varaždina na 37. sjednici održanoj 26. ožujka 2021. godine, po prethodno provedenom savjetovanju sa zainteresiranom javnošću u trajanju od 30 dana, usvojilo Izmjene i dopune Prijedloga mreže osnovnih škola za područje Grada Varaždin.
Radi se o usklađenju s Odlukom o imenovanju i protezanju pojedinih ulica, trgova i javnih površina u naseljima Varaždin i Hrašćica („Službeni vjesnik Grada Varaždina“ broj 9/19).

Izmjene i dopune Prijedloga mreže osnovnih škola za područje Grada Varaždina objavljene su u „Službenom vjesniku Grada Varaždina“ broj 3/21.

Upisno područje V. osnovne škole Varaždin obuhvaća sljedeće ulice:

Banijska ulica, Banovinska ulica, Bombellesova cesta, Ulica Branka Vodnika, Creska ulica, Čakovečka ulica, Dravska ulica, Dubrovačka ulica, Ulica Ferdinanda Konšćaka, Ulica Frana Kurelca, Hvarska ulica, Koprivnička ulica,  Kordunska ulica, Krajiška ulica, Labinska ulica, Lička ulica, Lošinjska ulica, Ludbreška ulica, Ulica Nikole Tesle, Ulica Ognjena Price, Osječka ulica, Prolaz Nikole Fallera, Preloška ulica, Rapska ulica , Ulica Ruđera Boškovića od Ulice Vjekoslava Spinčića(od broja 6A), Sajmište, Šetalište Franje Tuđmana, Tijesna ulica, Trenkova ulica, Trg bana Jelačića, Trg Matije Gupca, Trg Pavla Štoosa, Vatrogasna ulica, Ulica Viktora Cara Emina, Vinkovačka ulica, Ulica Vladimira Nazora, Vukovarska ulica, Zagorska ulica, Zavojna ulica, Zavrtnica, Zeleni odvojak.

« Ožujak 2024 »

V. osnovna škola Varaždin / Vatrogasna ulica 5, HR-42000 Varaždin / www.os-peta-vz.skole.hr / ured@os-peta-vz.skole.hr